Ons Team

Sales Associates

Kevin Gall

Sales Associate
+34 679 597 365
kevin.gall@remax.es
Meer informatie

Helena Nielsen

Sales Associate
+34 630 123 322
helena.nielsen@remax.es
Meer informatie

Giulia Metitore

Sales Associate
+34 653 902 841
giulia.metitore@remax.es
Meer informatie

Mattia Montuori

Sales Associate
+34 675 494 441
mattia.montuori@remax.es
Meer informatie

Laia Sierra Poch

Sales Associate
+34 616 870 349
laia.sierra@remax.es
Meer informatie

Eva Perez

Sales Associate
+34 601 724 944
eva.perez@remax.es
Meer informatie

Antonia Tur

Sales Associate
‭+34 600 402 123‬
antonia.tur@remax.es
Meer informatie

Damian Depetris

Sales Associate
‭+34 634 636 472‬
damian.depetris@remax.es
Meer informatie

Coco Matthijssen

Sales Associate
+34 643 710 833
+31 618 087 018 (whatsapp)
coco.matthijssen@remax.es
Meer informatie

Sanna Kylmälä

+34 654 284 372
sannapaulina.kylm-l@remax.es
Meer informatie

Yuliya Vernygora

+49 171 680 7623 (AL)
yuliya.vernygora@remax.es
Meer informatie


Lux Properties

Dino Cortiana

Team Leader
+34 671 497 327
dino.cortiana@remax.es
Meer informatie

Laura Cichra

Team Member
+34 671 497 327
laura.cichra@remax.es
Meer informatie


Management Team

Sevan Eker

Broker / Owner
+34 604 208 126
sevan.eker@remax.es
Meer informatie

Marina Herrera

Office Manager
+34 871 515 015
islablanca@remax.es
Meer informatie

Kelly Eker

Finance Manager
+34 871 515 015
kelly.eker@remax.es
Meer informatie


Snel Zoeken

Uitgelichte objecten

Prachtig 3-slaapkamer duplex-appartement met privé zwembad en uitzicht op zee

Roca Llisa

€ 649.000,-

3 Slaapk.
2 Badk.
133 m² Opp.
- Kavel

Testimonials

Een appartement kopen in Ibiza is een ander verhaal dan in Nederland

Carel le Brun
Holanda

Het resultaat is dat het huis in minder dan 2 maanden is verkocht en tegen een goede prijs.

Miguel Angel Martin Zurita
España

We zijn erg tevreden met de manier waarop Kevin samenwerkte met ons.

Juan Carlos & Ismael
España

Vanaf het eerst moment dat we Lina ontmoet hebben voelden we ons heel comfortabel met haar.

Ariel & Liat
España

Wij zullen Sevan aan iedereen die iets wil kopen of verkopen op Ibiza absoluut aanbevelen!

Henk & Marjolein
Holanda

"We hadden een zeer goede ervaring met iemand als Sevan om ons appartement op Ibiza te verkopen."

Carlos & Angel
España