Ons Team

Sales Associates

Kevin Gall

Sales Associate
+34 679 597 365
kevin.gall@remax.es
Meer informatie

Helena Nielsen

Sales Associate
+34630123322
helena.nielsen@remax.es
Meer informatie

Giulia Metitore

Sales Associate
+34 653 902 841
giulia.metitore@remax.es
Meer informatie

Heidi Heinsen Pérez

Sales Associate
+34 658 677 738
heidi.heinsen@remax.es
Meer informatie

Mattia Montuori

Sales Associate
+34 675 494 441
mattia.montuori@remax.es
Meer informatie

Silvia Magi

Sales Associate
+34 644 240 992
silvia.magi@remax.es
Meer informatie

Susana Perez

Sales Associate
+34 635 255 420
susana.perez@remax.es
Meer informatie

Laia Sierra Poch

Sales Associate
+34 616 870 349
laia.sierra@remax.es
Meer informatie

Agnese Zambelli

Sales Associate
+34 620 122 625
agnese.zambelli@remax.es
Meer informatie

Conny Giuffrida

Sales Associate
+34 618 506 462
concetta.giuffrida@remax.es
Meer informatie

Kati Israel

Sales Associate
+34871515015
+34655682906
kati.israel@remax.es
Meer informatie


Island Properties Team

Lina Torres

Team Leader
+34620086628
catalina.torres@remax.es
Meer informatie

Pau Gomila Pere

Team Member
0034 685 14 14 14
pau.gomila@remax.es
Meer informatie


S&S Exclusive Team

Eva Perez

Team Leader
+34 657 903 316
eva.perez@remax.es
Meer informatie

Roman Sukiasyan

Team Leader
+34 662 683 209
roman.sukiasyan@remax.es
Meer informatie


Lux Properties

Dino Cortiana

Team Leader
+34 671 497 327
dino.cortiana@remax.es
Meer informatie

Laura Cichra

Team Member
+34 671 497 327
laura.cichra@remax.es
Meer informatie


Management Team

Sevan Eker

Broker / Owner
+34 604 208 126
sevan.eker@remax.es
Meer informatie

Sandra Cuñat Manzanera

Office Manager
+34 871 515 015
islablanca@remax.es
Meer informatie

Juan Cogollos

Professional Development Manager
+34 648 473 537
Meer informatie


Snel Zoeken

Uitgelichte objecten

Es Vedrá, 500m2 grote villa met 9 slaapkamers en deels glazen zwembad.

Cala Conta

€ 3.150.000,-

9 Slaapk.
7 Badk.
485 m² Opp.
1.000 m² Kavel

Testimonials

Ze was altijd beschikbaar voor ons als verkopers en ook voor kopers.

Klaus Schweigerer
Managing Director Pueblo Vista Alegre

Een appartement kopen in Ibiza is een ander verhaal dan in Nederland

Carel le Brun
Netherlands

Het resultaat is dat het huis in minder dan 2 maanden is verkocht en tegen een goede prijs.

Miguel Angel Martin Zurita
Spain

We zijn erg tevreden met de manier waarop Kevin samenwerkte met ons.

Juan Carlos & Ismael
Spain

Ik zal Lina aan iedereen op het eiland aanbevelen en kijk er naar uit in de toekomst weer met haar te werken.

Emma
United Kingdom

Vanaf het eerst moment dat we Lina ontmoet hebben voelden we ons heel comfortabel met haar.

Ariel & Liat
Spain