Ons Team

Sales Associates

Kevin Gall

Sales Associate
+34 679 597 365
kevin.gall@remax.es
Meer informatie

Helena Nielsen

Sales Associate
+34 630 123 322
helena.nielsen@remax.es
Meer informatie

Giulia Metitore

Sales Associate
+34 653 902 841
giulia.metitore@remax.es
Meer informatie

Mattia Montuori

Sales Associate
+34 675 494 441
mattia.montuori@remax.es
Meer informatie

Laia Sierra Poch

Sales Associate
+34 616 870 349
laia.sierra@remax.es
Meer informatie

Eva Perez

Sales Associate
+34 601 724 944
eva.perez@remax.es
Meer informatie

Antonia Tur

Sales Associate
‭+34 600 402 123‬
antonia.tur@remax.es
Meer informatie

Damian Depetris

Sales Associate
‭+34 634 636 472‬
damian.depetris@remax.es
Meer informatie

Coco Matthijssen

Sales Associate
+34 643 710 833
+31 618 087 018 (whatsapp)
coco.matthijssen@remax.es
Meer informatie

Rochella Barmentloo

Sales Associate
+31 645 134 939 (NL)
+34 650 052 601 (ESP)
rochella.barmentloo@remax.es
Meer informatie

Sanna Kylmälä

+34 654 284 372
sannapaulina.kylm-l@remax.es
Meer informatie


Lux Properties

Dino Cortiana

Team Leader
+34 671 497 327
dino.cortiana@remax.es
Meer informatie

Laura Cichra

Team Member
+34 671 497 327
laura.cichra@remax.es
Meer informatie


Management Team

Sevan Eker

Broker / Owner
+34 604 208 126
sevan.eker@remax.es
Meer informatie

Marina Herrera

Office Manager
+34 871 515 015
islablanca@remax.es
Meer informatie

Juan Cogollos

Professional Development Manager
+34 648 473 537
juan.cogollos@remax.es
Meer informatie

Kelly Eker

Finance Manager
+34 871 515 015
kelly.eker@remax.es
Meer informatie


Snel Zoeken

Uitgelichte objecten

FINCA BOHEME Uniek authentiek landgoed van Ibiza uit 1700 met gastenverblijf, zwembad, uitzicht en tennisbaan in St Jordi Ibiza.

Sant Jordi de ses Salines

€ 6.990.000,-

10 Slaapk.
8 Badk.
1.011 m² Opp.
10.000 m² Kavel

Testimonials

Ze was altijd beschikbaar voor ons als verkopers en ook voor kopers.

Klaus Schweigerer
Director General Pueblo Vista Alegre

Een appartement kopen in Ibiza is een ander verhaal dan in Nederland

Carel le Brun
Holanda

Het resultaat is dat het huis in minder dan 2 maanden is verkocht en tegen een goede prijs.

Miguel Angel Martin Zurita
España

We zijn erg tevreden met de manier waarop Kevin samenwerkte met ons.

Juan Carlos & Ismael
España

Ik zal Lina aan iedereen op het eiland aanbevelen en kijk er naar uit in de toekomst weer met haar te werken.

Emma
Reino Unido

Vanaf het eerst moment dat we Lina ontmoet hebben voelden we ons heel comfortabel met haar.

Ariel & Liat
España