Ons Team

Sales Associates

Kevin Gall

Sales Associate
+34 679 597 365
kevin.gall@remax.es
Meer informatie

Helena Nielsen

Sales Associate
+34 630 123 322
helena.nielsen@remax.es
Meer informatie

Giulia Metitore

Sales Associate
+34 653 902 841
giulia.metitore@remax.es
Meer informatie

Mattia Montuori

Sales Associate
+34 675 494 441
mattia.montuori@remax.es
Meer informatie

Eva Perez

Sales Associate
+34 601 724 944
eva.perez@remax.es
Meer informatie

Antonia Tur

Sales Associate
+34 600 402 123
antonia.tur@remax.es
Meer informatie

Damian Depetris

Sales Associate
+34 634 636 472
damian.depetris@remax.es
Meer informatie

Sanna Kylmälä

Sales Associate
+34 654 284 372
sannapaulina.kylm-l@remax.es
Meer informatie

Yuliya Vernygora

Sales Associate
+49 171 680 7623 (AL)
yuliya.vernygora@remax.es
Meer informatie

Esmeralda Fernández

Sales Associate
+34 610 310 999
esmeralda.fernandez@remax.es
Meer informatie


Lux Properties

Dino Cortiana

Team Leader
+34 671 497 327
dino.cortiana@remax.es
Meer informatie

Laura Cichra

Team Member
+34 671 497 327
laura.cichra@remax.es
Meer informatie


Management Team

Sevan Eker

Broker / Owner
+34 604 208 126
sevan.eker@remax.es
Meer informatie

Marina Herrera

Office Manager
+34 871 515 015
islablanca@remax.es
Meer informatie

Kelly Eker

Finance Manager
+34 871 515 015
kelly.eker@remax.es
Meer informatie


Revibe Team

Vanesa Souto

Team Leader
+34 646 422 358
vanesa.souto@remax.es
Meer informatie

Gimena Ruiz

Team Member
+34 610 014 719
gimena.ruiz@remax.es
Meer informatie


Snel Zoeken

Uitgelichte objecten

Charmant huis op 400 m van de zee.

Santa Eulalia Town

€ 570.000,-

id 3446 - 02408
2 Slaapk.
2 Badk.
106 m² Opp.
1.200 m² Kavel

Testimonials

Een appartement kopen in Ibiza is een ander verhaal dan in Nederland

Carel le Brun
Holanda

Het resultaat is dat het huis in minder dan 2 maanden is verkocht en tegen een goede prijs.

Miguel Angel Martin Zurita
España

We zijn erg tevreden met de manier waarop Kevin samenwerkte met ons.

Juan Carlos & Ismael
España

Vanaf het eerst moment dat we Lina ontmoet hebben voelden we ons heel comfortabel met haar.

Ariel & Liat
España

Wij zullen Sevan aan iedereen die iets wil kopen of verkopen op Ibiza absoluut aanbevelen!

Henk & Marjolein
Holanda

"We hadden een zeer goede ervaring met iemand als Sevan om ons appartement op Ibiza te verkopen."

Carlos & Angel
España